AI for Ukraine x Reactive Post

Реактивна Пошта існує для того, щоб робота артилерії не припинялася ніколи. І у нас це виходить завдяки регулярним донатам ком'юніті.Одні з таких донатів відбуваються завдяки ініціативі AI for Ukraine. Це проєкт AI HOUSE, найбільшого та найпотужнішого АІ-комʼюніті України, в межах якого вони збирають кошти на допомогу Україні, надають доступ до найактуальніших знань tech-спільноті, проводять серії лекцій, воркшопів і дискусій від міжнародних експертів/ок. Другий сезон було запущено спільно з технологічною компанією Roosh.

AI HOUSE — це некомерційна організація, головна мета якої розбудувати найбільше та найпотужніше AI-ком’юніті в Україні задля народження нових продуктових AI-стартапів, розвитку галузі штучного інтелекту та технологічного сектору в цілому. AI HOUSE є частиною технологічної екосистеми Roosh, яка допомагає успішним tech-підприємцям і проривним технологіям масштабуватись у світі, а саме будує, розвиває та інвестує в них.

Доступ до трансляцій AI for Ukraine — вільний, але щоб якомога більше допомогти Україні, комʼюніті збирає рекомендовані донати для благодійної організації «Реактивна пошта».

Артилерія кардинально змінює хід війни. 90% ураження ворога — заслуга українських артилеристів. Вона забезпечує ефективний наступ піхоти та є головною в обороні. Далекобійна високоточна зброя береже життя піхоти й позбавляє її від необхідності наражати себе на небезпеку при прямому контакті. Ставайте частиною комʼюніті, отримуйте актуальні знання від міжнародних AI/ML експертів/ок і допомагайте українській артилерії!

Допоможіть нам, поділіться збором в соцмережах
AI for Ukraine x Reactive Post

AI for Ukraine x Reactive Post

Задонатити разом з “AI for Ukraine x Reactive Post”

Швидкий донат Загальна сума донатів: 92 997 грн

Написати або підписатись

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або вам щось потрібно. Також можете залишити свою пошту, а ми повідомлятимемо про наші новини

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або вам щось потрібно

Залиште свою пошту, а ми
повідомлятимемо про наші новини

Дякуємо за питання

Ваше повідомлення щойно з'явилося в моїй папці "Вхідні".
Поговоримо з вами пізніше!

Дякуємо за підписку

Ми повідомлятимемо вам про наші новини