2 Штабні машини для офіцерського складу

Завдання штабу артилерійського підрозділу – планування операцій. Для цього потрібно обробляти великі об'єми розвідданих: відео, карти та інше. Роль артилерії у цій війні неможливо переоцінити, і ці операції кардинально впливають на хід війни. Відповідальність, яка лежить на офіцерах – колосальна. 

Проблема: Штабна машина - це місце, де важливі, великі по об'єму дані перетворюються на плани і рішення. Це місце неймовірної концентрації та відповідальності. Штатним розкладом штабні машини передбачені, але їх кільксть - колосально мала. Тому часто офіцерам доводиться працювати в імпровізованих польових умовах, що може відповідно впливати на їх роботу. 

Рішення: високотехнологічний штаб. Опен спейс на необхідну кількість робочих місць на базі вантажівки: з принтерами, проєктором, старлінком, стійкою для кріплення мап, телефонами з шифруванням, генератором, джерелом безперебійного живлення, сейфами для конфіденційних доків, телевізорами, щоб оперативно оцінити обстановку. 

Штаб буде оснащений для роботи без двигуна до 6 годин, генератора чи зовнішнього джерела живлення. Максимально належні умови для надважливої роботи. 

Ціль збору: вантажівка 6х6, морський контейнер, обладнання для опенспейсу, офісна техніка, роботи по монтажу.

Для кого: артилерійській підрозділ, що працює на західному озброєнні

Цей проєкт не тільки забезпечує планування й проведення військових операцій, а й уможливлює оперативне реагування. Та найголовніше – завдяки своїй мобільності ризик втрат серед нашого командування знижується.

2 Штабні машини для офіцерського складу

2 Штабні машини для офіцерського складу

Зібрано
4 176 000 грн / 4 100 000 грн
Збір закінчено 47 донатів
101.85%
Дивитись інші збори
Донати
like
USDT KU donate ТОП-1 донат
189 100 грн
like
USD Den donate ТОП-2 донат
188 000 грн
like
USDT KS donate ТОП-3 донат
114 000 грн
like
2345111111112345 Останій донат
76 000 грн
Успішно скопійовано